Yasal Uyarı

Yasal Uyari

www.samyelieczanesi.com adresini internet ortamında yayına geçirmemizde ki yegane amaç sizlere sağlıklı bir yaşamın sadece ilaçlara bağlı olmadığını göstermekti.Değerli uzmanların görüşleri çatısı altında web sayfamızda başınıza gelen ya da gelebilecek türlü rahatsızlıklara karşı ilaçlar dışında ki tedavi yöntemlerini sitemizde bulabileceksiniz.Ancak şu gerçeği unutmamak da fayda vardır ilk tercihiniz tabiki de doktorlar olmalıdır .Sitemizde yer alan bilgiler tavsiye amaçlıdır .

Samyeli Eczanesi olarak hiçbir şekilde kanunlara aykırı birşekilde ilaç ve reçeteli ürünlerin satışını yapmıyor ve yapmayacağımızı açıkça belirtiriz.

www.samyelieczanesi.com web sitesi içerik olarak yüzeysel bilgilendirmek için derlenmiştir.Lütfen bu bilgileri doktor tedavisi olarak düşünmeyin .Kullanıp kullanmamak tabiki de size kalmıştır ancak kullanılması durumunda site yönetimi olarak hiçbir sorumluluğu üstümüze almamaktayız.

Ve son olarak Samyeli Eczanesi web sitesi üzerindeki bilgiler tamamen bilgilendirmek için siz değerli kullanıcıların bilgisine sunulmuştur.Hastalıklarla ilgili tedaviler tamamen akademik bilgi gerektiren çok hassas bir durumdur . Yaşamış olduğunuz sağlık sorunların ilk olarak uzman bir doktor ile görüşmeniz sizin açınızdan en doğru karar olacaktır.

WWW.SAMYELIECZANESI.COM web sitesinin her hakkı saklıdır .Lütfen taklit etmeyiniz ya da kopyalamayınız .

tescil

Translate »